Van ZAVENTEM NAAR STANZACHDe gevolgde route loopt via Duitsland naar Stanzach. De reis duurt ongeveer 10 tot 12 uur. Dat is natuurlijk afhankelijk van het verkeer. De aankomst in ons huisje is voorzien vanaf 19.00 uur. Dan staat er hopelijk een lekker avondmaal voor ons klaar.
De buschauffeur mag maar maximaal 4 uur en half rijden zonder te stoppen. Daarom houden we enkele haren halt aan een autowegrestaurant. Dit is ook handig om iedereen even naar het toilet te laten gaan, de benen even te strekken en een luchtje te scheppen. Deze stops duren meestal zo'n 30 tot 45 minuten. Welke route volgen we?Hiernaast zie je de route die onze bus zal volgen. Als we vertrekken vanuit Zaventem gaan we meteen de autosnelweg (E40) op richting Hasselt om dan zo België uit te rijden tot in Aken (Aachen in het Duits). Van daaruit rijd we richting Keulen (Köln), maar net voor we daar aankomen draaien we af naar het Zuiden en volgen we de E31 door het Eifelgebergte tot in Koblenz. Vanuit Koblenz rijden we door het Hunsruckgebergte tot Bingen aan de Rijn (Rhein). Het ligt tegenover het vermaarde Rüdesheim. Daarna zetten we onze weg verder op de E41 voorbij het stadje Ulm aan de Donau enzoverder richting Kempten. Via Kempten rijden we de Alpen binnen. Tot slot passeren we nu de Oostenrijkse grens en rijden we via Reutte het Lechtal binnen tot in Stanzach. WELKE PLAATSEN PASSEREN WE?AKEN (Aachen) - DUITSLAND
|
KEULEN (Köln) - DUITSLAND
|
KOBLENZ - DUITSLAND
Kempten - Duitsland
|
ULM - duitsland
|
REUTTE - OOSTENRIJK
- Behoort tot Tirol en ligt ten midden van prachtige bergketens.
- Reutte is de poort naar het Lechtal en heeft vele mooi beschilderde huizen.
- Vanuit de bus zien we bij helder weer, voor ons de Zugspitze (2963 m), rechts de Tannheimergruppe met de Gehrenspitze (2164 m) en de beter gekende Hahnenkamm (1940 m).